Výroky

Vážený čitateľ, Láska k Múdrosti umožňuje človeku to, že Nekonečný Zdroj túto Múdrosť skrze človeka odhaľuje. Nie je to len výrok ako taký lež Význam čo dáva zmysel výrokom. Je to schopnosť rozlišovať prejav od Podstaty a táto schopnosť je tiež z Nekonečného Zdroja. Je to šírka a hĺbka vhľadu čo určuje mieru Pravdivosti a Múdrosti odhalenej a táto šírka a hĺbka je odhalená Nekonečným Zdrojom a je to pokora voči Pravde, ktorá to umožňuje. Prajem každému nech ho Múdrosť inšpiruje a pomôže mu uskutočniť Šťastný a Naplnený Život v prospech Všeobecného Blaha Nekonečného Zdroja.

"Láska Láske Lásku dáva z Lásky Milovaním neustále a bezpodmienečne!" J.A.

"Vedomie Vedome dáva Vedomie Vedomiu Uvedomovaním neustále a bezpodmienečne!" J.A.

"Múdrosť je priznať, že to čo viem to viem a to čo neviem tak neviem!" Kung Fu´C (Konfúcius)

" "Byť či Nebyť?" pýta sa Hamlet, tak sa pýtam:"Čo je to čo má byť a čo je to čo byť nemá a kto je ten čo má byť a kto je ten čo byť nemá?" Odpovedá Sokrates:"Jediné čo viem je to, že ja nič nevie!" tak sa pýtam:"Čo je to čo mám vedieť a kto je ten čo vie a čo je to čo vedieť nemám a kto je ten čo nevie?" Vyjasňuje to Kristus:"Človek sám SEBA nájde keď sám seba stratí!" tak sa pýtam:"Kto je SEBA, čo sa má nájsť a kto je seba čo sa má stratiť?" "  J.A.

"Je to premrhaný čas a energia snažiť sa poznať budúcnosť keď tento čas a energiu človek potrebuje v prítomnosti. Budúcnosť je predsa nevyhnutný následok prítomnosti." J.A.